Hotel Zámek Štiřín **** se nachází na krásném místě, dvacet pět  kilometrů jihovýchodně od centra Prahy, v romantickém prostředí barokního zámku s několika rybníky. Součástí areálu je zámecký park v anglickém stylu.

Hotel nabízí široké spektrum hotelových služeb a možností sportovního a kulturního vyžití, stejně jako relaxace a odpočinku.  Pokud hledáte vhodné místo pro konání konferencí, kongresů, seminářů, školení, firemních prezentací, koncertů a dalších akcí, jsme tím nejlepším místem s dokonalým zázemím, službami a dlouholetou zkušeností.

Hledáte-li naopak tiché a příjemné prostředí pro konání Vaší rodinné oslavy nebo jiné komorní společenské akce, najdete je u nás také. Nabízíme nerušené soukromí a máme zkušenosti a reference z akcí hlav států a významných osobností s nároky na nejvyšší stupeň bezpečnosti. Všichni se k nám rádi vracejí, protože u nás nacházejí pro svá jednání příjemné prostředí a soukromí.

Romantické prostředí barokního zámku přímo vybízí k uspořádání svatebního obřadu, včetně svatební hostiny a ročně u nás pořádáme stovky takových akcí.