Vážení hosté,
dovolujeme si Vás informovat, že Zámek Štiřín nebude od 1. ledna 2023 poskytovat hotelové ani jiné služby. Děkujeme za pochopení!

Vážení snoubenci,

pokud chcete prožít svůj významný den v romantickém prostředí pohádkového zámku, pak je naše nabídka určena právě Vám. Pro civilní i církevní svatební obřady nabízíme možnost obřadu pod širým nebem ve Francouzské zahradě nebo za nepříznivého počasí ve Sloupovém sále.

Hostinu Vám zajistíme v zámeckém Sukově salonku, Restauraci Atis, případně v rustikálním Selském či koncertním Salmově sále. Svatební noc pak můžete prožít přímo v zámeckých pokojích nebo v apartmá domu Arminia a pro Vaše svatební hosty nabízíme stylové ubytování o celkové kapacitě 63 pokojů.

Prohlédněte si v klidu domova nabídku našich svatebních balíčků (ceny jsou platné pro rok 2022/2023). Nabízíme dvě varianty – Julie a Dina – a je jen na Vás, jakou z nich si vyberete. Kompletní nabídku si můžete stáhnout v pdf zde. Pokud Vás zaujala, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře nebo emailem na svatby@stirin.cz. Dojednáme si osobní schůzku a vše probereme. Těšíme se na Vás!

Pokud Vás zajímá, jak taková svatba u nás na zámku vypadá, podívejte se na následující video.

Matrika v obci Kamenice (právní zajištění sňatku)

Matriku v Kamenici kontaktujte vždy až po uhrazení zálohy na rezervaci termínu obřadu na Zámku Štiřín. Doklady nutné pro vyřízení formalit: OP a rodné listy.

tel.: 313 034 883, 323 672 760
e-mail: matrika@kamenice.cz
adresa: Obecní úřad Kamenice, Ringhofferovo nám. 434, 251 68 Kamenice

Matrikářky:

  • Drahomíra Žáčková
  • Mgr. Jana Havlíčková

Úřední dny a hodiny:

  • pondělí, středa: 7:30–17:00, polední přestávka: 12:00–13:00