Konferenční místnosti a jednací salónky jsou umístěny v budově zámku, Salmově dvoře a v Domě Atis. Kapacita jednotlivých sálů je od 8 do 250 osob, při propojení všech prostor Salmova dvora a Domu Atis je možné uspořádat společenské akce až pro 500 osob. Pro zahradní akce jje možné Zahradní akce lze uspořádat až pro 800 osob. Dům Atis lze využít pro prezentační, společenské nebo golfové akce s kapacitou až 250 osob. Pro komorní koncerty je možné využít Zámeckou kapli s kapacitou 45 osob. 

Vybavení
Celý zámecký areál je pokrytý sítí WIFI.

Konferenční technika
Místnosti na požádání a za příplatek vybavíme konferenční technikou (např. ozvučení, flipcharty, dataprojektory, tabule, zpětné projektory, promítací plátna, kopírky, PC, notebook, tlumočnická technika, pódium, apod.)

Další služby
Zajistíme pro Vás ve spolupráci s gastronomickým oddělením občerstvení podle Vašeho výběru a připravíme i kompletní kulturní a společenský program. Rovněž jsou Vám k dispozici naše ubytovací kapacity s kompletním servisem.

Naše obchodní oddělení pro Vás zajistí ve spolupráci s gastronomickým oddělením občerstvení podle Vašeho výběru a připraví i kompletní kulturní a společenský program.

Rovněž jsou Vám k dispozici naše ubytovací kapacity s kompletním servisem.

Za poplatek konferenční místnosti vybavíme konferenční technikou (např. ozvučení, flipcharty, bloky, tužky, tabule , zpětné projektory, promítací plátna, kopírky, PC, notebook, tlumočnická technika, pódium, apod.)

Celý areál je pokryt Wifi.