Připravili jsme pro Vás novinku

Dobrou zprávu máme pro všechny milovníky historie, procházek a poznávání. Zámek Štiřín se zařadil mezi objekty, které si můžete prohlédnout prostřednictvím digitálního mobilního audioprůvodce Tourstories. Trasa (letní / zimní) vede přes Francouzskou zahradu a Relax louku do anglického parku. Při procházce se dozvíte spoustu informací nejen o historii a rekonstrukci zámku, ale i o jednotlivých budovách a sálech a nehlédnout do nich můžete prostřednictvím fotografií, videí a bohatého bonusového materiálu. Máte tak jedinečnou příležitost vidět místa, které nejsou běžně veřejnosti přístupná – zámek totiž slouží jako hotel a místo pro meetingy a společenská setkání.

Jak na to?

Je to jednoduché. Stačí přijet k nám na Zámek Štiřín, stáhnout si zdarma mobilní aplikaci (přes QR kód, Google Play nebo App Store) a vyrazit. První zastavení najdete na recepci hotelu v Domě Atis, a pak už je to na Vás. Cestu můžete sledovat na mapě v mobilu nebo prostřednictvím klasického značení, které znáte z turistických tras.

Malé upozornění na závěr. V aplikaci se Vám otevře vždy trasa, kterou je možné aktuálně projít – a to v závislosti na provozu golfového hřiště. Vychutnat se tak můžete kratší letní nebo delší zimní trasu. Každopádně to stojí za to a my Vám přejeme krásnou procházku.