PROVOZNÍ DOBA RESTAURACE ATIS JE 11:00 – 20:00.

Zámek Štiřín
RESTAURACE ATIS

Nově provozujeme restauraci ATIS a zajišťujeme exkluzivně cateringové služby pro Hotel Zámek Štiřín✶✶✶✶, ideální místo na Vaše konference, recepce, gala večeře, teambuildingy, plesy a svatby.

Nezáleží na tom, zda se jedná o malou či velkou akci, vždy se o Vás postaráme s největší péčí. Krok za krokem Vás provedeme přípravou a realizací Vašeho eventu. Doporučíme Vám vhodné prostory a prostření, připravíme ukázková menu a navrhneme Vám dekorace a doprovodný program dle tématu Vaší akce.

„Každý klient je pro nás VIP klientem.”

Ke skvělému zámeckému hotelu nepochybně patří i skvělá zámecká restaurace a také kulinářské zážitky, které svým hostům nabízí. Naši restauraci si navždy zapamatujete pro svou nevšední atmosféru Domu Atis, který je unikátní a ojedinělou stavbou v České republice. Restaurace je známá svou moderní českou kuchyní a vyhlášenými domácími moučníky. Naše vlídná obsluha zabezpečí vše, co potřebujete k dokonalému kulinářskému zážitku. Po celý týden nabízíme polední menu s výběrem 3 pokrmů včetně polévky. V letním období nabízíme příjemné posezení na venkovní zahrádce s výhledem na golfové hřiště, Struhařovský rybník a přilehlé lesy. Máme zde připraven i venkovní gril, kde vám náš kuchař připraví grilované delikatesy. Samozřejmostí je široká nabídka moravských vín, orosená sklenice piva z Velkých Popovic a pestrý sortiment destilátů, obzvláště karibských rumů.

Restaurace v domě Atis je rozdělena na několik částí: Putting bar, kde kromě občerstvení si také můžete zahrát na golfovém simulátoru, puttovat, případně v oddělené části baru shlédnout sportovní přenosy. Dále zde naleznete golfový Club, kde Vás v chladných měsících uvítá praskání dřeva v krbu. Restaurace slouží také ke stravování při konferencích, seminářích a jiných firemních akcích, ale i pro pořádání koncertů a výstav.

Těšíme se na Vás!

Nabízíme široký výběr pokrmů české i mezinárodní kuchyně bohatý výběr moravských archivních vín bohatý výběr z českých i zahraničních ročníkových a archivních vín  široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Součástí restaurace je letní  terasa.

Nabízíme denní menu
Pro placení přijímáme různé typy stravenek a poukázek
Kompletní servis

Důležitou částí hotelové gastronomie je také banketní oddělení, které zajišťuje kompletní servis pro jakoukoliv příležitost v celém areálu hotelu.

SNÍDANĚ

 7:00 –  10:00
v Restauraci Atis

RESTAURACE

 Po – Ne: 11:00  –  20:00
hotelová restaurace se nachází v Domě Atis