PROVOZNÍ DOBA RESTAURACE ATIS JE 11:00 – 22:00
kontakt: 255 736 557

Restaurace ATIS

Restaurace ATIS zajišťuje exkluzivně cateringové služby a je ideálním místem pro Vaše konference, recepce, gala večeře, teambuildingy, plesy a svatby. 

„Každý klient je pro nás VIP klientem.”

Nezáleží na tom, zda se jedná o malou či velkou akci, vždy se o Vás postaráme s největší péčí. Krok za krokem Vás provedeme přípravou a realizací Vašeho eventu, doporučíme Vám vhodné prostory a prostření, připravíme ukázková menu a navrhneme Vám dekorace a doprovodný program dle tématu Vaší akce.

K zámeckému hotelu nepochybně patří skvělá zámecká restaurace, a také kulinářské zážitky, které svým hostům nabízí. Naši restauraci si navždy zapamatujete pro svou nevšední atmosféru Domu ATIS, který je unikátní a ojedinělou stavbou v České republice. Restaurace nabízí  moderní českou kuchyní s vyhlášenými domácími moučníky. Vlídná obsluha zabezpečí vše, co potřebujete k dokonalému kulinářskému zážitku. Po celý týden nabízíme polední menu s výběrem tří pokrmů včetně polévky, v letním období s příjemným posezením na venkovní zahrádce s výhledem na golfové hřiště, Struhařovský rybník a přilehlé lesy. Samozřejmostí je široká nabídka moravských vín, orosená sklenice piva z Velkých Popovic a pestrý sortiment destilátů, obzvláště karibských rumů.

Restaurace v domě ATIS Vám navíc nabízí:

  • Putting bar – kde si kromě občerstvení můžete také zahrát na golfovém simulátoru, puttovat, případně v oddělené části baru shlédnout sportovní přenosy
  • Golfový Club – kde Vás v chladných měsících uvítá praskání dřeva v krbu

Pro placení přijímáme různé typy stravenek a poukázek.
Důležitou částí hotelové gastronomie je také banketní oddělení, které zajišťuje kompletní servis pro jakoukoliv příležitost v celém areálu hotelu.

Těšíme se na Vás!

Snídaně
7:00–10:00

Restaurace
Po – Ne 11:00–22:00