Vážení snoubenci

chcete-li prožít svůj významný den v romantickém prostředí pohádkového zámku Štiřín, pak je tato nabídka určena právě Vám.
Civilní svatební obřady organizujeme ve spolupráci s matrikou v Kamenici. Pro církevní svatební obřady můžete využít námi ověřené kontakty, případně si zajistit vlastního oddávajícího.
Nabízíme možnost obřadu pod širým nebem ve Francouzské zahradě nebo za nepříznivého počasí ve Sloupovém sále. Pro občerstvení, hostiny i party s grilováním si můžete vybrat z široké nabídky zajímavých prostor.
Můžete si u nás objednat pouze obřad, ale rádi Vám pomůžeme i se zajištěním celého svatebního dne za pomoci námi prověřených dodavatelů.
Postaráme se o Vás již od ranních příprav za pomoci odborných vizážistů a kadeřníků, zajistíme dopravu historickým vozem, kočárem či limuzínou, květinovou výzdobu, jmenovky, svatební jídelní lístky s Vámi vybraným menu na svatební tabuli, trubače na slavnostní fanfáry, veškeré občerstvení a gastronomické služby včetně svatebního dortu a koláčků, odpolední zábavu i případný večerní program s živou hudbou.
Zajistíme služby profesionálních fotografů a video kameramanů, kteří zachytí sváteční atmosféru a Vy tak získáte památku na Váš den „D“. Fotografování je možné v historických interiérech zámeckého areálu, v zahradách i v pohádkovém altánu na vodní hladině.
Svatební noc můžete strávit přímo v zámeckých pokojích nebo v apartmá domu Arminia. Pro Vaše svatební hosty nabízíme stylové ubytování o celkové kapacitě 63 pokojů.
Nabídky svatebních balíčků naleznete na odkazu níže.

http://www.stirin.cz/svatebni-balicky/

“Přenechte veškerou starost našim zkušeným svatebním koordinátorům a prožijte svůj významný den vašeho života bez stresů a starostí.”Svatební tým Zámku Štiřín

Hotel Zámek Štiřín v Kamenici hodnocení