Vážení snoubenci

prožijte svůj významný den v romantickém prostředí pohádkového barokního zámku a nádherného parku. Civilní i církevní (katolické a pravoslavné) svatební obřady můžeme uspořádat v zámecké kapli, v historickém salónku (Salmův nebo Sloupový sál) nebo při pěkném počasí venku pod květinovým obloukem.

Organizace svatebních obřadů

Svatební obřady organizujeme ve spolupráci s matrikou v Kamenici.

Můžete si u nás objednat pouze obřad, ale rádi Vám pomůžeme i se zajištěním celého svatebního dne. Postaráme se o Vás již od ranních příprav za pomoci odborných vizážistů a kadeřníků, zajistíme dopravu historickým vozem, kočárem či limuzínou, květinovou výzdobu a svatební výzdobu tabule, jmenovky, svatební jídelní lístky s Vámi vybraným menu na svatební tabuli, trubače na slavnostní fanfáry, veškeré občerstvení a gastronomické služby včetně svatebního dortu a koláčků, odpolední zábavu i případný večerní program s živou hudbou podle Vašeho oblíbeného žánru.

Zajistíme služby profesionálních fotografů a video kameramanů, kteří zachytí sváteční atmosféru a Vy tak získáte památku na Váš den „D“ v historických interiérech zámeckého areálu, v zahradách a v pohádkovém altánu na vodní hladině.

Příjemným zakončením může být například ohňostroj nad vodní hladinou sousedícího rybníka. Pro občerstvení, hostiny i party s grilováním si můžete vybrat z široké nabídky zajímavých prostor, takže uspokojíme i ty nejnáročnější. Svatebčanům jsou k dispozici historická apartmá a další stylové i moderní pokoje.

Cena svatebního obřadu závisí na tom, zda u nás budete mít pouze svatební obřad, nebo využijete našich dalších služeb.

“Přenechte veškerou starost našim zkušeným svatebním koordinátorům a prožijte svůj významný den vašeho života bez stresů a starostí.”Svatební tým Zámku Štiřín