• Angličtina
Dnes je 23.7.2016 | Svátek má Libor
                   Odkazy

 

 

         

 

 

 

 

 

Kniha Jakou cenu má ROZKVETLÝ ŠTIŘÍN

        

V prodeji na Zámku Štiřín.

Vážení snoubenci,

 

     pokud chcete strávit svůj významný den v romantickém prostředí pohádkového barokního zámku a nádherného parku, pak je tato nabídka určena právě Vám.

     Civilní i církevní svatební obřady můžeme uspořádat v zámecké kapli, v historickém salónku (Salmův nebo Sloupový sál)  nebo při pěkném počasí venku pod květinovým obloukem.

 

ilustrační foto

 

    Svatební obřady organizujeme ve spolupráci s matrikou ve Velkých Popovicích.

     Můžete si u nás objednat pouze obřad, ale rádi Vám zajistíme vše potřebné, co ke svatebnímu dni patří. Postaráme se o Vás již od ranních příprav za pomoci odborných vizážistů a kadeřníků, zajistíme dopravu historickým vozem, kočárem či limuzínou, květinovou výzdobu a svatební výzdobu tabule, jmenovky, svatební jídelní lístky s Vámi vybraným menu na svatební tabuli, trubače na slavnostní fanfáry, veškeré občerstvení a gastronomický servis včetně svatebního dortu a koláčků, odpolední zábavu i případný večerní program s živou hudbou podle Vašeho oblíbeného žánru.      

     Zajistíme služby profesionálních fotografů a video kameramanů, kteří zachytí sváteční atmosféru a Vy tak získáte památku na Váš den „D“ v historických interiérech zámeckého areálu, v zahradách a v pohádkovém altánu na vodní hladině.

 

 

     Příjemným zakončením může být například ohňostroj nad vodní hladinou sousedícího rybníka.

 

     Pro občerstvení, hostiny i party s grilováním si můžete vybrat z široké nabídky zajímavých prostor, takže uspokojíme i ty nejnáročnější.

 

    Svatebčanům jsou k dispozici historická apartmá a další stylové i moderní pokoje.

 

   Cena svatebního obřadu  závisí na tom, zda u nás budete mít pouze svatební obřad, nebo využijete našich dalších služeb

 

   Přenechejte veškerou starost pracovnicím našeho obchodního oddělení a prožijte svůj význačný den Vašeho života bez stresů a starostí.