• Angličtina
Dnes je 2.7.2016 | Svátek má Patricie
                   Odkazy

 

 

         

 

 

 

 

 

Kniha Jakou cenu má ROZKVETLÝ ŠTIŘÍN

        

V prodeji na Zámku Štiřín.

Gastronomie

 

Hotel zámek Štiřín si klade za cíl stále zvyšovat úroveň veškerých poskytovaných služeb svým klientům. Jeden z těchto cílů bylo nabídnout našim hostům gastronomii na co nejlepší úrovni.
Přejeme si, aby naši hosté k nám přijížděli nejen za romantickým zámeckým ubytováním, krásným parkem a golfovým hřištěm, ale i za skvělou kuchyní.

Společnost TROJA Catering začala provozovat restauraci v Domě Atis, která je součástí hotelu zámek Štiřín, v dubnu 2014. Tato její nejnovější restaurace je pouhých 20km od Prahy směrem na Benešov. Zapadá do krásného prostředí zámeckého parku a golfového hřiště. Restaurace v Domě Atis, která je unikátní a ojedinělou stavbou v České republice, Vás mile překvapí moderní českou kuchyní, domácími moučníky a kvalitním servisem. Po celý týden nabízíme polední menu
s výběrem 3 pokrmů včetně polévky. V letním období nabízíme příjemné posezení na venkovní zahrádce s výhledem na golfové hřiště, Struhařovský rybník a přilehlé lesy. Je zde připraven i venkovní gril, kde Vám náš kuchař připraví grilované delikatesy. Samozřejmostí je široká nabídka moravských vín, orosená sklenice budějovického piva a pestrý sortiment destilátů, obzvláště karibských rumů. Restaurace v domě Atis je rozdělena na několik částí: Putting bar, kde kromě občerstvení si také můžete zahrát na golfovém simulátoru, puttovat, případně v oddělené části baru shlédnout sportovní přenosy. Dále zde naleznete golfový Club, kde Vás v chladných měsících uvítá praskání dřeva v krbu. Restaurace slouží také ke stravování při konferencích, seminářích a jiných firemních akcích, ale i pro pořádání koncertů a výstav. Je součástí čtyřhvězdičkového zámeckého hotelového komplexu s wellness centrem, konferenčními sály až pro 300 osob a dostatečnou parkovací kapacitou.

Těšíme se na Vás!

Zámek Štiřín a tým restaurace Dům Atis.

 

SNÍDANĚ                          7:00 –  10:00    v Zahradním salónku s letní terasou  v zámecké budově

 

RESTAURACE                    8:00  –  22:00    hotelová restaurace se nachází v Domě Atis

                                           

                                                                    nabízíme široký výběr pokrmů české i mezinárodní kuchyně

                                                                    bohatý výběr moravských archivních vín

                                                                    bohatý výběr z českých i zahraničních ročníkových a archivních vín

                                                                    široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů.

                                                                    součástí restaurace je letní  terasa

Nabízíme denní menu  od 11:00 do 15:00 hodin
Pro placení přijímáme různé typy stravenek a poukázek
Kompletní servis

Důležitou částí hotelové gastronomie je také banketní oddělení, které zajišťuje kompletní servis pro jakoukoliv příležitost v celém areálu hotelu.